Повірка лічильників води

Процедура повірки лічильника води  на місці експлуатації:

На першому етапі технік встановлює відеокамеру проливної установки на рахунковий механізм лічильника води, підключає установку до трубопроводу, по якому тече вода, що пройшла через лічильник. Підключення проводиться за допомогою гнучкого шлангу в точці розбору води (кран, змішувач, душова лійка). Установка автоматично (без участі людини) отримує всю інформацію для проведення повірки, а саме:

  • Координати та час проведення повірки (зв’язуючись з супутниковою системою GPS)
  • Фотографії лічильного механізму приладу, що повіряється, до початку робіт, і в контрольних точках в процесі вимірювань;
  • Значення об’єму, витрати і температури води, що пройшла через установку при проведенні вимірювань.

На другому етапі державний повірник аналізує інформацію, отриману після дешифрування файлу, і за результатами обчислень видає документ про придатність або непридатність квартирного лічильника води.

Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт») співпрацює з нашою компанією  згідно договору з 2014 року

Заявка виконуєтся протягом 10 робочих днів, за 1 день до візиту техніка Вам зателефонує оператор і призначить час приходу техніка – це буде 2-х годинний інтервал часу (наприклад с 09:00 до 11:00). Технік залишить Вам акт виконаних робіт та квитанцію на оплату, сплатити необхідно через банк протягом 3-х робочих днів, після оплати данні будуть відправлені метрологу на обробку. Результат повірки Ви зможете подивитись на сайті через 5 днів після оплати. В паперовому вигляді результат відправлять поштою протягом 15 календарних днів після оплати.

 

 

Установка блока камеры на счетчик
фото 2
Установка блока камеры на счетчик