Повірка лічильників води в Чернігові

Згідно з законодавчими вимогами, що діють в Україні, всі квартирні водоміри повинні проходити процедуру перевірки кожні 4 роки. Терміни проведення даних робіт є в квитанціях за водоспоживання. Якщо знехтувати цією вимогою, прилади абонента знімаються з обліку, а розрахунок витрат проводиться відповідно до встановлених нормативів.

Повірка лічильників води в Чернігові – один з провідних напрямків професійної діяльності нашої компанії. Всі роботи виконуються вдома у споживача без демонтажу приладу. Ми працюємо з вимірювальними пристроями обліку холодної та гарячої води. Процедура виконується в заздалегідь узгоджений час і триває близько 20 хвилин. У разі необхідності ми можемо виконати заміну лічильника, якщо буде встановлено, що діючий прилад не може використовуватися надалі.

  • водоміри
  • водяні лічильники
  • повірка лічильників води
  • повірка

 

Як проводиться перевірка водомірів

Повірка лічильників здійснюється з використанням спеціалізованої проливної установки АС-П, що працює за принципом фотофіксації. Прилад самостійно отримує всі показники, шифрує їх та зберігає у своїй пам’яті. Процедура проводиться без зняття лічильників або розпломбування. Щоб замовити послугу, необхідно зателефонувати нашим менеджерам або залишити онлайн-запит на сайті. За добу до виконання робіт з повірки водомірів, наш фахівець зв’яжеться з вами, щоб погодити час. Встановлюється 2-х годинний інтервал, оптимальний як для майстра, так і для клієнта.

Роботи виконуються в наступній послідовності:

  • встановлюється камера, що буде фіксувати процес виконання робіт;
  • підключається проливна установка до крана;
  • безпосереднє вимірювання (проводиться для лічильників як холодної, так і гарячої води, якщо терміни збігаються);
  • складання акту виконаних робіт.

Оплата послуг виконується на банківський рахунок протягом 2-3 днів. Зашифровані дані з приладу обробляються в метрологічної лабораторії, що має всі належні сертифікати і дозвільні документи. Після підтвердження факту проплати, документ про проходження перевірки водяних лічильників передається клієнту. Якщо вимірювальний прилад виявився несправним, видається довідка, в якій зазначається, що він не може експлуатуватися в подальшому і вимагає заміни. Придбати нові лічильники можна самостійно в будь-якому спеціалізованому магазині або у нас.

Порядок повірки водяних лічильників

установка камери
Встановлення камери
установка асп
Підключення установки АСП
повірка лічильника води
Вимірювання показників
акт повірки лічильника
Оформлення акту виконаних робіт

 

Вартість послуг у Чернігові

З вартістю наших послуг можна ознайомитися у відповідному розділі сайту або запитати менеджерів, зателефонувавши їм. На сьогодні ціна повірки лічильників холодної та гарячої води однакова. Для Чернігова вона становить 200 грн для квартири, приватного будинку і 300 грн для колодязя.

Звертаючись до нас, ви отримує повний комплекс професійних послуг. Наші майстри мають великий практичний досвід, що дозволяє перевіряти лічильники води належним чином: максимально охайно, не пошкоджуючи сантехніку.

Якщо вам потрібна додаткова консультація, зв’яжіться з нашими менеджерами. Вся інформація, що може знадобитися для цього, наведена в розділі «Контакти».

Як ми виконуємо повірку

Заявка на повiрку