Повірка лічильників води в Харкові

Згідно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність», всі прилади, що використовуються для вимірювання витрат холодної та гарячої води, мають проходити повірку кожні 4 роки. Це стосується лічильників, що встановлені у квартирах, приватних будинках та колодязях. Якщо вам потрібна повірка лічильників води в Харкові, звертайтеся за професійною допомогою до нашої Служби. Ця процедура проводиться вдома у замовника та не потребує зняття приладу. Це зручно, швидко та недорого. Звертайтеся та переконайтеся в цьому особисто.

 • лічильники води
 • водоміри
 • водяні лічильники
 • повірка лічильників води

Як проводиться повірка лічильників гарячої та холодної води в Харкові

У нас є все, що потрібно для виконання даного виду робіт, у тому числі й ліцензії. Результати нашої лабораторії без заперечень приймаються організаціями, що надають послуги з водопостачання. Повірка водяних лічильників виконується за допомогою запатентованої проливної установки АС-П без демонтажу у такому порядку:

 • майстер підключає обладнання до водопровідного крана, а на сам лічильник кріпить камеру, що фіксуватиме весь процес вимірювання;
 • установка має блок пам’яті, в якому зберігаються попередньо зашифровані результати вимірювань;
 • підписується акт виконаних робіт, замовнику передається квитанція на оплату послуг (оплата здійснюється в будь-якому банківському відділенні протягом 2-3 днів);
 • закодована інформація передається у метрологічний відділ для розшифрування та встановлення придатності водоміра для подальшого використання;
 • передача замовнику свідоцтва про повірку (в деяких випадках це може бути й довідка про непридатність) у термін 7-9 робочих днів після підтвердження факту оплати.

Інформація щодо результатів повірки водомірів буде доступна також в електронному вигляді. Вона з’явиться на нашому сайті вже за 3-4 дні. Якщо прилад визнано непридатним для подальшого використання, потрібно буде замінити його на новий.

Процес повірки водомірів без демонтажу

установка камери
Монтується фотокамера
установка асп
Підключається установка АСП
повірка лічильника води
Знімаються показники
акт повірки лічильника
Підписується акт виконаних робіт

Яка ціна повірки лічильника води

Вартість послуги з повірки водяних лічильників в Харкові складає 300 грн:

 • квартирні пристрої вимірювання;
 • обладнання, що експлуатуються в приватних будинках;
 • лічильники, що встановлені в колодязях.

Зверніть увагу: існують деякі фактори, що не дозволяють належним чином провести повірку лічильників гарячої або холодної води. З ними вас ознайомить наш консультант під час оформлення замовлення.

Не затягуйте зі зверненням до нас з заявкою. Обов’язково враховуйте термін виконання робіт. Від моменту замовлення послуги та до повірки проходить не меньше тижня. Все залежить від кількості заявок, що надійшли від жителів вашого району та завантаженості наших спеціалістів. Але ми зробимо все залежне від нас, щоб наша співпраця була якомога зручнішою для вас.

Залишилися питання або хочете оформити замовлення? Зверніться до наших фахівців за телефоном, через форму на сайті або в нашому офісі.

Контакти офісу Служби в Харкові

Адреса: 61168, м. Харьків, вул. Героїв Праці, 14В, ТЦ Джокер, 2 поверх.

Телефони: 073 118 81 22, 0 800 750 903.

Відео повірки лічильника води

Заявка на повiрку