Повірка лічильників води в Миколаєві

Повірка лічильників води – обов’язкова процедура, яку, згідно з чинним українським законодавством, зобов’язані проходити всі домогосподарства, що мають індивідуальні вимірювальні прилади. Вона дозволяє визначити справність пристроїв та можливість їх подальшої експлуатації. Якщо вам потрібна повірка лічильників води у Миколаєві, звертайтеся за професійною допомогою в нашу компанію. Ми виконуємо роботи вдома у замовника без зняття квартирних приладів вимірювання та пломбувального матеріалу. Щоб скористатися нашими послугами, варто оформити замовлення на перевірку на сайті або зателефонувати нам.

  • водоміри
  • водяні лічильники
  • повірка лічильників води
  • повірка

 

Особливості повірки водомірів

Повірка водяних лічильників повинна проводитися кожні 4 роки, а її терміни зазначаються в квитанції. Зверніть увагу: термін обробки заявок може становити до 30 днів, так що радимо завчасно замовити послугу, щоб виконати перевірку у відведені часовий проміжок та уникнути санкцій з боку тепло- та водопостачальних підприємств.

Наша компанія використовує інноваційне спеціалізоване обладнання: проточну установку АС-П. Завдяки їй з’явилася можливість виконувати належним чином повірку квартирних лічильників гарячої та холодної води без демонтажу, що економить час та є більш зручним для користувачів.

Роботи виконуються в такій послідовності:

  1. Споживач подає заявку через форму, передбачену на нашому сайті або за телефоном.
  2. За добу до візиту майстер зв’язується із замовником, щоб погодити час виконання робіт.
  3. Діагностика вимірювальних приладів виконується з підключенням установки до змішувача за допомогою гнучкого шлангу. Паралельно підключається камера до лічильника, що фіксуватиме процес у вигляді фото. Проливна установка шифрує результати.
  4. Розшифровка інформації в сертифікованій метрологічній службі.
  5. Видача сертифіката, що підтверджує факт виконаних робіт і придатність приладу для подальшої експлуатації. Якщо з’ясовується, що лічильник несправний, видається документ, в якому прописується необхідність заміни прилада.

Фахівець не буде повіряти ваші прилади, якщо під час візуального огляду будуть засвідчені механічні пошкодження, запотівання, відсутність пломби. В такому випадку рекомендується заміна вимірювальних пристроїв. Перевірку без зняття неможливо буде виконати у разі зламаних кранів, відсутності подачі води або її низькому напорі.

Проведення повірки водомірів

установка камери
Встановлення камери
установка асп
Підключення установки
повірка лічильника води
Вимірювання показників
акт повірки лічильника
Підписання акту виконаних робіт

 

Вартість повірки у Миколаєві

З розцінками нашої компанії можна ознайомитися на сайті або дізнатися у менеджерів. Зверніть увагу: в таблиці вказується ціна за 1 лічильник. Вона однакова для приладів, що вимірюють витрати холодної та гарячої води, для квартир і приватних будинків. Для користувачів Миколаєва сума складає 220 грн. На колодязі поширюється тариф 300 грн, що пов’язано з підвищеною складністю виконання робіт.

Залишилися питання чи хочете уточнити деталі повірки лічильників води? Зателефонуйте нашим консультантам або надішліть онлайн-запит.

Як ми виконуємо повірку

Заявка на повiрку