Повірка лічильників в Славутичі

Наша служба надає послуги з повірки та установки лічильників води і тепла в м. Славутич:

 • повірка, заміна та монтаж лічильників гарячої та холодної води
 • повірка, заміна та установка лічильників тепла
 • видача офіційних актів та сертифікатів про проходження повірки
 • вартість послуг повірки від 300 грн

Повірка лічильників води – обов’язкова процедура, яку, згідно з чинним українським законодавством, зобов’язані проходити всі домогосподарства, що мають індивідуальні вимірювальні прилади. Вона дозволяє визначити справність пристроїв та можливість їхньої подальшої експлуатації. Якщо вам потрібна повірка лічильників гарячої та холодної води у Славутичі, звертайтеся за професійними послугами в нашу компанію. Ми виконуємо роботи вдома у замовника без зняття квартирних приладів вимірювання та пломбувального матеріалу. Щоб скористатися нашими послугами, оформіть замовлення на перевірку лічильників на сайті або зателефонуйте нам.

Замовити послуги повірки, установки чи заміни водяного і теплового лічильника

Замовити послуги служби в Славутичі можна за телефоном:

 • водоміри
 • водяні лічильники
 • повірка лічильників води
 • повірка

 

Особливості повірки водяних лічильників
без демонтажу

Повірка водяних лічильників повинна проводитися кожні 4 роки, а її терміни зазначаються в квитанції. Зверніть увагу: термін обробки заявок може становити до 30 днів, так що радимо завчасно замовити послугу, щоб виконати перевірку у відведені часовий проміжок та уникнути санкцій з боку тепло- та водопостачальних підприємств.

Наша компанія використовує інноваційне спеціалізоване обладнання: проточну установку АС-П. Завдяки їй з’явилася можливість виконувати належним чином повірку квартирних лічильників гарячої та холодної води без демонтажу, що економить час та є більш зручним для користувачів.

Роботи виконуються в такій послідовності:

 • Споживач подає заявку через форму, передбачену на нашому сайті або за телефоном.
 • За добу до візиту майстер зв’язується із замовником, щоб погодити час виконання робіт.
 • Діагностика вимірювальних приладів виконується з підключенням установки до змішувача за допомогою гнучкого шлангу. Паралельно підключається камера до лічильника, що фіксуватиме процес у вигляді фото. Проливна установка шифрує результати.
 • Розшифровка інформації в сертифікованій метрологічній службі.
 • Видача сертифіката, що підтверджує факт виконаних робіт і придатність приладу для подальшої експлуатації. Якщо з’ясовується, що лічильник несправний, видається документ, в якому прописується необхідність заміни прилада.

Фахівець не буде повіряти ваші прилади, якщо під час візуального огляду будуть засвідчені механічні пошкодження, запотівання, відсутність пломби. В такому випадку рекомендується заміна вимірювальних пристроїв. Перевірку без зняття неможливо буде виконати у разі зламаних кранів, відсутності подачі води або її низькому напорі.

Проведення повірки лічильника води

установка камери
Встановлення камери
установка асп
Підключення установки
повірка лічильника води
Вимірювання показників
акт повірки лічильника
Підписання акту виконаних робіт

 

Вартість повірки та установки лічильників у Славутичі

З розцінками нашої компанії можна ознайомитися на сайті або дізнатися у менеджерів. Зверніть увагу: вказується ціна за 1 лічильник. Вона однакова для приладів, що вимірюють витрати холодної і гарячої води для квартир і приватних будинків. Для користувачів Славутича ціна перевірки водяного лічильника складає від 300 грн, теплового – від 1200 грн.

Залишилися питання чи хочете уточнити деталі повірки чи установки приладу обліку води та опалення? Зателефонуйте нашим консультантам або надішліть онлайн-запит.

Як ми виконуємо повірку водяного лічильника

Замовити повірку, заміну лічильника