Повірка лічильників води в Житомирі

Всі прилади обліку витрат холодної та гарячої води повинні проходити перевірку кожні 4 роки. Цей комплекс заходів направлений на встановлення можливості подальшої експлуатації вимірювального пристрою, необхідності його ремонту або заміни на новий. Наша компанія виконує повірку лічильників води в Житомирі вдома у клієнтів, що виключає необхідність їх демонтажу і зняття пломб. Ми маємо всі належні дозволи на виконання даних робіт. Документи, видані нашою сертифікованою метрологічною службою, без зауважень приймаються компаніями, що надають послуги тепло- і водопостачання у вашому місті.

 • водоміри
 • водяні лічильники
 • повірка лічильників води
 • повірка

 

Особливості процедури повірки водяних лічильників

Повірка лічильників проводиться з використанням запатентованої проливної установки АС-П. Майстер встановлює камеру на вимірювальний прилад, підключає обладнання до крана, проводить процедуру вимірювання. Установка зчитує всю необхідну інформацію, кодує її і зберігає у своїй пам’яті. На місці підписується акт виконаних робіт. Оплата здійснюється протягом 2-3-х днів після проведення процедури. Після цього інформація передається метрологам, які розшифровують її, визначають придатність приладу і видають приблизно через 7-9 робочих днів свідоцтво про повірку або довідку про непридатність. На нашому сайті ви можете ознайомитися з електронними результатами проведених робіт вже через 3-4 дні після того, як буде оплачений рахунок.

Щоб повірити вимірювальні прилади систем холодного і гарячого водопостачання без їх демонтажу, необхідна наявність:

 •         централізованого водопостачання на момент виконання робіт;
 •         справних сантехнічних приладів;
 •         неушкоджених метрологічних пломб;
 •         достатнього напору води;
 •         вимірювальних пристроїв без запотівання та видимих механічних пошкоджень.

Наша компанія виконує перевірку лічильників води, внесених до офіційного державного реєстру. Якщо виявиться, що ваш прилад не підлягає подальшому використанню, наші сантехніки замінять його на новий (за бажанням замовника). У нас в наявності є сертифіковані вимірювальні пристрої. Ви можете придбати їх у нас або в будь-якому іншому місці.

Проведення повірки водомірів

установка камери
Встановлення камери
установка асп
Підключення установки
повірка лічильника води
Вимірювання показників
акт повірки лічильника
Оформлення акту виконаних робіт

 

Вартість послуг повірки у Житомирі

Ціна повірки водяних лічильників в Житомирі, становить:

 •         200 грн для квартирних приладів;
 •         250 грн для пристроїв, встановлених в приватних будинках і котеджах;
 •         300 грн для лічильників, розміщених у колодязях.

Терміни виконання робіт залежать від завантаженості фахівців і кількості заявок від жителів певного району. Але в будь-якому випадку очікування виконання замовлення не буде перевищувати 30 днів. Документи про проходження перевірки видаються не пізніше 10 днів з дня проведення процедури.

Щоб замовити послугу, поставити додаткові запитання або уточнити терміни повірки водяних лічильників за вашою заявкою, потрібно відправити онлайн-запит або зателефонувати нашим консультантам. Будемо раді надати кваліфіковану професійну допомогу жителям Житомира.

Як ми виконуємо повірку

Заявка на повiрку