Повірка лічильників води

Як здійснюється повірка лічильників води

Встановлюємо камеру на лічильник води
Підключаємо проливну установку до трубопроводу
Проводимо вимірювання лічильника води
Оформляємо акт виконаних робіт

Замовити повірку лічильників води

Процедура повірки лічильника води на місці експлуатації

Повірка лічильників води відбуваєтся на місці експлуатації лічильника, без демонтажу лічильника та порушення пломбувального матеріалу.

Заявка виконується протягом 25-30 робочих днів. За 1 день до візиту нашого спеціаліста Вам зателефонує диспетчер і призначає час візиту техніка – це буде 2-х годинний інтервал часу (наприклад, з 09:00 до 11:00). Технік залишить Вам рахунок – акт  виконаних робіт.
За послугу  необхідно сплатити  через банк протягом 3-х робочих днів, після оплати данні будуть відправлені в інститут метрології на обробку.

Компанія залишає за собою право відмовити в обслуговуванні.

 

З результатами повірки лічильників Ви зможете ознайомитись на сайті poverkadom.com через 5-7 днів після оплати. В паперовому вигляді результати готові через 25 днів після оплати.

Увага! Повірка без демонтажу відбувається тільки за умови централізованої подачі води, справної сантехніки в квартирі замовника. Перед тим, як подавати замовлення на повірку впевніться, що лічильник не пошкоджений, не запітнілий та на лічильнику змінються показники (лічильник не стоїть).

 

 

Дивіться як відбувається повірка лічильників

Заявка на повiрку

Замовити зворотній дзвінок
Заявка на повiрку