Заміна лічильників води

Заміна лічильників в квартирі

Заміна приладів обліку гарячої та холодної води в квартирах Києва та області.

Заміна лічильників в будинку

Заміна водяних лічильників в приватних будинках, колодязях.

Порядок заміни лічильника води

консультація
Перекриття подачі води, демонтаж старого приладу
підготовка до монтажу
Встановлюється новий водяний лічильник
монтаж лічильника води
Виконується перевірка роботи приладу обліку води
документи
Акти виконаних робіт і введення приладу в експлуатацію

Надійні послуги заміни лічильників води в квартирі, будинку

Заміну лічильників води наша служба виконує в місті Київ та Київській області. У нас є всі належні допуски та ліцензії, сертифіковане обладнання та прилади, що дозволяють виконувати роботи на високому професійному рівні. Ми працюємо з квартирними, будинковими лічильниками холодної та гарячої води, приймаємо індивідуальні та групові замовлення. У нашій особі ви знайдете відповідального виконавця.

Ми працюємо виключно з обладнанням, представленим в державному реєстрі вимірювальних пристроїв, дозволених до використання. Це гарантія того, що результати робіт будуть без зауважень прийняті службами, які постачають в ваш будинок або квартиру холодну, гарячу воду.

Хочете особисто ознайомитися з правилами заміни лічильників води або отримати додаткові консультації фахівців, зв’яжіться з нами по телефону, в телеграмі або через форму зворотного зв’язку.

Коли потрібна заміна лічильників води?

Лічильники холодної і гарячої води встановлені практично в кожній квартирі або приватному будинку. Вони визначають реальну кількість споживаних носіїв, на підставі чого здійснюється розрахунок перед підприємствами-постачальниками. Але іноді прилади обліку вимагають заміни. Коли виникає така необхідність, особливості процедури і скільки коштує заміна лічильника води?

часто, саме повірка лічильників обліку холодного чи гарячого водопостачання показує несправність приладу. Це може бути пов’язано із заводським браком приладів, низькою якістю води. Такий пристрій не може далі експлуатуватися, адже його показання не відповідають реальному споживанню холодної або гарячої води домогосподарством. Ремонт не завжди допомагає відновити їхню працездатність, а вартість ремонту може виявитися значно більшою, ніж встановлення нового приладу. Тому практичним та вдалим вибором стає заміна лічильника гарячої або холодної води.

Але не варто чекати повірки, якщо у вас виникли сумніви щодо правдивості показань. Якщо ви виявили одну з проблем в роботі водяного лічильника, зазначених нижче в переліку, зверніться у відповідну службу:

 • Запотівання скла приладу зсередини
 • Наявність води в рахунковому механізмі
 • Розбите скло
 • Поява крапель з внутрішньої сторони
 • Нерівномірність обертання лічильного механізму або його повна відсутність

Якщо зреагувати оперативно, то ви зможете уникнути штрафних санкцій з боку постачальників послуг.
Зазначимо, що немає регламентованих термінів заміни лічильників води. Але, на жаль, знають це не всі. Деякі впевнені, що рекомендований термін повірки – це дата заміни приладів обліку. Інші вважають, що показанням до установки нового пристрою є закінчення його ресурсу (10-12 років). Але все це не має юридичного обгрунтування. Тільки результати перевірки приладу спеціалізованою службою – показання до заміни лічильників води будинку чи квартири.

 • лічильник води
 • лічильники води
 • монтаж лічильників
 • лічильник води

Як відбувається заміна?

Перше, що необхідно зробити, відправити заявку на заміну приладів обліку холодного і гарячого водопостачання. Це можна зробити через сайт, по телефону, в месенджерах. У будь-якому випадку, консультанти зв’яжуться з вами для уточнення дати і часу проведення робіт.
Порядок заміни лічильника води наступний:

 • Перекривається вода по стояку, закриваються всі крани і вентилі, наявні в квартирі, будинку.
 • Видаляється пломба, демонтується старий лічильник.
 • Встановлюється новий вимірювальний прилад.
 • Відновлюється подача води, перевіряється герметичність з’єднань.
 • Заповнюється акт виконаних робіт і акт введення в експлуатацію нового пристрою. Видається паспорт і сертифікат.
 • Власник будинку або квартири особисто відвозить всі документи в водоканал, теплосервіс. Також потрібно залишити заявку на пломбування приладу. Тільки після цього він буде вважатися введенним в експлуатацію.

Замовити заміну лічильника води