Заміна лічильників тепла

Заміна лічильника в квартирі

Заміна лічильників обліку тепла в квартирах.

Заміна лічильника в будинку

Заміна теплових лічильників в будинках.

Як виконується заміна теплолічильника: особливості процедури

Несправні прилади обліку тепла не завжди вимагають заміни. У деяких випадках їх можна відремонтувати. Це доцільно робити, якщо:

  • вартість ремонту виявиться істотно нижчою за ціну нового обладнання;
  • експлуатаційний ресурс ще досить великий.

У всіх інших випадках найкращим рішенням буде заміна лічильника тепла на новий. При цьому власники будинку або квартири можуть поміняти і тип пристрою відповідно до експлуатаційних умов. Так, для домогосподарств, в яких теплоносій схильний до відкладення солей, кращим варіантом буде механічний прилад, оснащений крильчаткою. Якщо у воді багато металевої окалини, фахівці рекомендують зупинити вибір на ультразвукових моделях, а якщо мінеральних суспензій – електромагнітний.

Заміна лічильника тепла в багатоквартирному будинку, окремій квартирі або приватному котеджі починається з заявки в спеціалізовану службу. Вибір варто робити на користь надійних компаній, які давно працюють на ринку і мають всі належні дозволи. Обов’язкова умова співпраці – надання офіційних актів і пакету документів, які необхідно передати в теплосервіс для постановки нового приладу на облік.

Наша компанія відноситься до таких виконавців. Ми надаємо послуги заміни та установки теплолічильників в Києві та області. У нас в наявності різні модифікації сертифікованого обладнання, внесеного до державного реєстру вимірювальних приладів, дозволених до використання. Залиште на нашому сайті заявку, і майстер приїде в обумовлений час для демонтажу старого приладу і установки нового. Після монтажу заповнюється акт виконаних робіт із зазначенням марки теплового лічильника, його серійного номера і дати установки. Власнику залишиться тільки відвезти документи в теплосервіс.

У деяких випадках може знадобитися додаткова консультація менеджерів або попередній виїзд майстра на об’єкт. Всі ці питання уточнюються в індивідуальному порядку у менеджерів служби. Для зв’язку скористайтеся номерами телефонів або формою зворотного зв’язку.

  • лічильники
  • лічильники
  • лічильники
  • повірка

Коли потрібна заміна лічильників тепла?

Все більше квартир і приватних домогосподарств, підключених до систем центрального теплопостачання, оснащуються лічильниками тепла. Набагато ефективніше платити за використаний енергоресурс, ніж за загальнобудинковими показниками або за нормами, встановленими постачальниками послуг. Але, як і будь-які інші прилади обліку, з часом експлуатації теплолічильники можуть виходити з ладу. Так коли потрібна заміна лічильника тепла, як відбувається цей процес і хто може його виконати відповідно до державних вимог?

У паспорті лічильника тепла завжди зазначається його ресурс. Переважно, це 10-12 років. Після цього періоду починається природний знос комплектуючих приладу, і виробник не гарантує точність показань. Але в жодному законодавчому акті не зазначено, що заміна лічильника тепла в квартирі або будинку потрібно виконувати по завершенню цього терміну. Тобто ви не зобов’язані змінювати пристрій, як тільки закінчиться його ресурс, якщо на це не буде відповідних показань.

Заміна приладу виконується в разі:

  • Поява зовнішніх пошкоджень. Це може бути розбите скло, відсутність інформації про показання на панелі, деформація корпусу.
  • Неточність показань. Періодично власник помічає, що прилад не змінює своїх показань або робить це стрибками. Такі проблеми найчастіше пов’язані з низькою якістю теплоносія, забрудненням трубопроводів продуктами зносу.
  • Низька якість встановленого лічильника, що більше стосується загальнобудинкових приладів, які встановив забудовник. А власники хочуть замінити його на більш надійний і технологічний.
  • Якщо регулярна перевірка показала несправність. Такі теплолічильники не допускаються до подальшої експлуатації. Їх треба або ремонтувати, або міняти на нові.

Оперативна заміна лічильника теплової енергії – в інтересах власника будинку або квартири. Показання пошкодженого або несправного пристрою не будуть братися до уваги компанією-постачальником послуг. Платіжка буде розраховуватися за тарифами, встановленими для домогосподарств, які не мають індивідуальних приладів обліку. А це в рази вище тих сум, до яких звикли одержувачі послуг та навіть вартості нового лічильника тепла.

Замовити заміну лічильника тепла