Про компанію

Наша компанія надає послуги періодичної повірки квартирних засобів обліку води, використовуючи прилад «Установка проливна АС-П». Повірка виконується без демонтажу та розпломбування лічильників.

Наша компанія, Служба повірки лічильників води заснована в 2014 році. Основною діяльністю компанії є повірка та монтаж лічильників води та тепла.

За час існування служби повірено понад 1 млн лічильників води, успішний досвід виконання проектів з монтажних робіт для постачальників води та тепла міста Києва та України.

Наші співробітники є кваліфікованими спеціалістами і підходять відповідально до виконання зобов’язань перед замовником. Ми маємо власний контактний центр з великою кількість телефонних ліній для обробки звернень замовників, а для користувачів мережі Internet та месенеджерів є можливість залишати заявки на сайті та отримувати консультації через Viber.

Роботи з повірки лічильників води виконуються за допомогою «Установки проливної АС-П». Принцип роботи «Установки проливної АС-П» заснований на методі фотофіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних вимірювань в енергонезалежній пам’яті. Метод фотофіксації дозволяє зменшити час повірки, використовуючи при цьому близько 30 літрів води.

Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність та неупередженість отриманих результатів. Повірка лічильників води за допомогою «Установки проливної АС-П» не потребує демонтажу, а надалі і монтажу лічильників. При здійсненні вимірювань ми не порушуємо цілісність пломб, а отже опломбування після повірки не потрібне.
Дані про повірку зберігаються на захищеному ресурсі і доступні для перегляду та друку документів для замовника.

Повірка без демонтажу виконується згідно з вимогами методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення змін до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженою наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2016 № 2129.

Наші партнери

укрметртест
київенерго
київводоканал
єврореконструкція
новобудова
Вiдгукнутися на вакансiю