Про компанію

Наша компанія надає послуги періодичної повірки квартирних засобів обліку води, використовуючи прилад «Установка проливна АС-П». Повірка виконується без демонтажу та розпломбування лічильників.

Служба повірки лічильників води створена в 2014 році. Основною діяльністю компанії являється повірка та монтаж лічильників води та тепла.

За час існування служби повірено понад 1 млн лічильників води.

Принцип роботи Установки проливної АСП заснований на методі фото-фіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних вимірювань в енергонезалежній пам’яті.

Установка автоматично (без участі людини) отримує всю інформацію для проведення повірки, а саме:

  • Координати та час проведення повірки (зв’язуючись із супутниковою системою GPS).
  • Фотографії лічильного механізму лічильника води, що повіряється, до початку робіт і в контрольних точках в процесі вимірювань.
  • Значення об’єму, витрати і температури води, що пройшла через установку при проведенні вимірювань.

Метод фотофіксації дозволяє зменшити час повірки, використовуючи при цьому близько 30 літрів води.

Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність отриманих результатів.

Технік, який проводить вимірювання у квартирі, не впливає на результат, тому що не виписує та не надає документи про повірку власнику лічильника.

Звертаємо Вашу увагу, що повірка лічильників води за допомогою «Установки проливної АС-П» не потребує демонтажу, а надалі і монтажу лічильників. При здійсненні вимірювань ми не порушуємо цілісність пломб, а отже опломбування після повірки не потрібне.

Повірка без демонтажу виконується згідно з вимогами  методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення змін до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженою наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2016 № 2129.

Наш колектив

Анастасія Сімонова

Керівник відділу з обслуговування клієнтів

Любов Рогозіна

Головний логіст

Людмила Ганношина

Головний бухгалтер

Олександра Квашенко

Керівник відділу документообігу

Тетяна Ващенко

Менеджер з обслуговування клієнтів

Наші партнери

Замовити зворотній дзвінок
Заявка на повiрку
Вiдгукнутися на вакансiю