Перелік необхідних дій для оплати за тепловий лічильник

оплата за тепловий лічильник

Встановлення лічильника тепла відбувається за наступним алгоритмом:

  • Спочатку треба отримати дозвіл на встановлення квартирного теплового лічильника від балансоутримувача будинку – ЖЕО, ОСББ, ЖБК, Керівної компанії тощо. Для цього заповнюється відповідна заява і подається на розгляд.
  • Необхідно в теплопостачальній організації отримати технічні умови на встановлення квартирного лічильника тепла.
  • Згідно з виданими технічними умовами, розробляється проект. Для цього необхідно звернутися до організації, яка має ліцензію на даний вид діяльності.
  • Лічильник монтується відповідно до погодженої проектної документації. Спеціалізована організація обирається самостійно.
  • В кінці лічильник реєструється та береться на баланс.

Отже, після встановлення приладу, до початку оплати за показниками лічильника тепла, треба, щоб КиївЕнерго затвердив проектну документацію з монтажу і прийняв прилад на ескомпт.

Заміна постачальника послуг

Через зміни в наданні послуг теплопостачання цю функцію тепер виконує не ЖЕК, а компанія КиївЕнерго. Крім того, процес затвердження проектної документації та встановлення квартирних теплових лічильників на ескомпт теплопостачальної організації також змінився.

В чому полягають ці зміни? Раніше організації, які встановлювали лічильники, займалися і підтвердженням проектної документації в київській організації КиївЕнерго. Тепер же власник лічильника повинен самостійно звертатися в компанію, яка надає послуги теплопостачання, а точніше йти в центри обслуговування клієнтів і там вирішувати це питання.

Порядок проведення взаєморозрахунків

В 2015 році відбулася робоча нарада керівництва теплопостачальної компанії КиївЕнерго. На ній обговорювалось питання відносно проведення взаєморозрахунків з надання опалення тим клієнтам, які раніше вже встановили теплові лічильники. Цим абонентам оплата за теплопостачання повинна нараховуватись відповідно до показань теплових лічильників до того дня, коли компанією КиївЕнерго був складений акт про проведення обстежень приладу на предмет відповідності його до робочої проектної документації.

Становлення на ескомпт

Теплопостачальник повинен провести обстеження всіх встановлених та прийнятих минулою організацією вузлів. Перевірка відбувається з метою встановлення відповідності приладу і проведених раніше монтажних робіт паспортним даним лічильника та актуальним нормам, що зазначені в законодавстві. У разі виникнення певних питань щодо коректності роботи лічильника, складається відповідний акт.

Щоб поставити лічильник на облік в теплопостачальній організації, клієнтові необхідно виконати наступну послідовність дій. Потрібно прийти в пункт обслуговування та передати менеджеру компанії необхідні документи для оплати за лічильник тепла. В цей перелік входять довідки з ЖЕКу щодо загальної опалювальної площі, заяви розгляду проектної документації, укладення контракту. Далі у визначений законодавством термін, теплопостачальник приймає лічильник на свій облік.

Служба повірки лічильників забезпечить якісне встановлення лічильника тепла. Ми маємо необхідне ліцензування і наша діяльність відповідає державним вимогам та стандартам. Замовте послуги на сайті або зателефонуйте менеджеру компанії і отримайте консультацію кваліфікованого співробітника.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *