Як ми це робимо

камера на лічильнику
Встановлюємо камеру на лічильник
підключення установки
Підключаємо проливну установку до трубопроводу
повірка лічильника
Проводимо вимірювання
акт
Оформляємо акт виконаних робіт

Процедура повірки

Процедура повірки лічильника води на місці експлуатації

Процедура повірки лічильника води за допомогою «Установки проливної АС-П» розділена на 2 етапи: перший – безпосередньо на місці експлуатації квартирного лічильника води, а другий – віддалено, за місцезнаходженням повірника.

На першому етапі технік встановлює відеокамеру проливної установки на рахунковий механізм лічильника води, підключає установку до трубопроводу, по якому тече вода, що пройшла через лічильник. Підключення проводиться за допомогою гнучкого шлангу в точці розбору води (кран, змішувач, душова лійка).

  • водоміри
  • повірка водомірів
  • повірка лічильників
  • послуги повірки

Установка автоматично (без участі людини) отримує всю інформацію для проведення повірки, а саме:

  • Координати та час проведення повірки (зв’язуючись з супутниковою системою GPS).
  • Фотографії лічильного механізму лічильника води, що повіряється, до початку робіт і в контрольних точках в процесі вимірювань.
  • Значення об’єму, витрати і температури води, що пройшла через установку при проведенні вимірювань.

Технік може переглянути усі результати вимірювань, після чого вони будуть зашифровані і внесені до окремого файлу та записані в енергонезалежну пам’ять блоку зберігання даних, що знаходиться під захистом метрологічної пломби. Далі через інтернет зашифрованим файлом дані передаються до служби державного метрологічного контролю.

На другому етапі повірник аналізує інформацію, отриману після дешифрування файлу, і за результатами обчислень видає документ про придатність або непридатність квартирного лічильника води.

Метод фотофіксації дозволяє зменшити час повірки, використовуючи при цьому близько 30 літрів води.

Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність отриманих результатів.

Технік, що проводить вимірювання у квартирі, не впливає на результат, тому що не виписує та не надає документи про повірку власнику лічильника.

Звертаємо Вашу увагу, що повірка лічильників води за допомогою «Установки проливної АС-П» не потребує демонтажу, а надалі і монтажу лічильників. При здійсненні вимірювань ми не порушуємо цілісність пломб, а отже опломбування після повірки не потрібне.

Повірка без демонтажу виконується згідно з вимогами  методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення змін до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженою наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
від 23.12.2016 № 2129.

Дивіться як ми працюємо

Заявка на повiрку