Штрафи за відсутність лічильника води

лічильники води

Ще в листопаді 2017 року прийнято Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», згідно з яким всі об’єкти господарювання повинні бути оснащені індивідуальними приладами обліку холодної та гарячого водопостачання.

Для нежитлових приміщень були встановлені терміни до 02.08.2018 року, а для житлових – до 02.08.2019 року. Майже одночасно був опублікований Закон «Про житлово-комунальні послуги», який передбачає, крім поділу тарифів на комунальні платежі, ще й штрафи за не встановлення лічильника води. Але впровадження цих законодавчих актів довелося відкласти. Уряд просто не встиг вчасно підготувати досить велику кількість актів, без яких неможливо забезпечити контроль за виконанням вимог. 

Що ми маємо на сьогодні?

Пройшло понад 3 роки з моменту прийняття цих Законів, а вони так і не стали правочинними. Але багатьох споживачів цікавлять такі питання, як: який штраф треба платити, якщо немає лічильників на воду, і яка ціна установки водяних лічильників. Відповідаємо на них.

Спочатку про штрафи: поки Закони не стануть чинними, ніхто не має права штрафувати домогосподарства або нежитлові об’єкти за відсутність приладів обліку. До того ж, суми штрафів мають бути встановлені на законодавчому рівні, що на сьогодні також не визначено. Але багато експертів розділяють думку, що законопроект № 8424 може бути скасований вже найближчим часом, адже в уряді ведуться активні роботи в даному напрямку. І сума штрафу за відсутність водолічильників може бути істотною.

Статися це може в будь-який момент. Так навіщо ж чекати, поки введуть штраф за відсутність лічильника води, якщо можна вже сьогодні встановити прилади обліку і не думати про санкції, які вступлять в дію.

Установка приладів обліку холодного і гарячого водопостачання в Україні: надійні послуги за найкращою ціною

Установка приладів обліку холодного і гарячого водопостачання повинна виконуватися виключно спеціалізованими компаніями, що мають ліцензії державного зразка. При цьому використовуватися можуть тільки лічильники, внесені до єдиного реєстру. Тільки за такої умови ваші документи будуть прийняті постачальниками послуг, а показання приладів братимуться до уваги під час розрахунку споживання енергоресурсів.

повірка та монтаж лічильників

Наша Служба має всі необхідні дозволи на виконання даних робіт. Гарантія надається як на самі прилади, так і монтаж. Ми виконуємо установку лічильників у квартирах і заміських будинках. У комплекс послуг входить:

  • надання консультацій;
  • підготовка трубопроводу до виконання робіт;
  • безпосередня установка;
  • оформлення документів.

Звертайтеся до нас за послугами монтажу лічильників води вже сьогодні, і ніякі штрафи вам не загрожуватимуть. Ми запропонуємо швидкі і вигідні рішення для будь-якого домогосподарства. Дізнатися, скільки коштує установка і заміна водяного лічильника та інші умови співпраці можна по телефону або через форму зворотного зв’язку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *