Як не потрапити до рук шахраїв при повірці лічильників?

повірка

Повірка лічильників для багатьох підносить неприємний досвід. Шахраї користуючись заплутаністю процедур повірки лічильників, нерідко збагачуються за рахунок довірливих громадян. Тому, потрібно користуватися тільки послугами перевірених компаній, які мають всі необхідні для ведення діяльності документи.

Що потрібно знати про повірку лічильників

Повірка приладів обліку холодного і гарячого водопостачання – обов’язкова процедура, яку повинні проходити всі пристрої без винятку кожні 4 роки. З’ясувати дати повірки можна подивившись в паспорт вашого вузла обліку або в індивідуальному кабінеті на офіційному сайті постачальника послуг.

З грудня 2017 року процедура перевірки, якщо вимірювальний прилад знаходиться у володінні фізичних осіб, виконується за рахунок споживача. Цією зміною в законі користуються шахраї: представляючись співробітниками відповідних установ, вони “повіряють” лічильники і вимагають розплатитися за послуги готівкою. Цього не можна робити, адже офіційна служба повірки лічильників завжди пропонує здійснювати оплату на банківський рахунок. Зациклюватися на економії грошей теж не кращий варіант, адже саме за дешевими пропозиціями послуг ховаються недобросовісні фірми і приватні особи.

Перш за все слід пам’ятати, що повірку лічильників можуть проводити тільки уповноважені компанії, які пройшли акредитацію. Згідно п’ятої частини статті 17 Закону про метрологію повірка вимірювальної техніки проводиться:

  • В лабораторії. Така повірка лічильників води і тепла виконується на робочих еталонах – спеціальних проливних установках.
  • На місці розташування лічильника(ів). Повірка лічильників без демонтажу проводиться завдяки використанню сучасних переносних метрологічних стендів, що дозволяють точно і безпомилково визначати коректність служби водомірів.

Для ліцензійної повірки лічильників організація обов’язково повинна мати:

  • Державні ліцензії на даний вид трудової діяльності.
  • Сертифіковане обладнання, в тому числі і протокову установку АС-П, яке дає можливість ефективно виконувати роботи вдома, не демонтуючи прилади.
  • Досвідчених співробітників, які здатні ефективно і швидко виконати майбутні роботи.

У разі відсутності державної ліцензії на даний вид діяльності, а також сертифікації обладнання, результати виконаних перевірок будуть вважатись недійсними. Перевірити, чи має організація відповідні ліцензії, можна на офіційному сайті реєстру акредитованих осіб. Також відповідна інформація про сертифікати повинна бути приведена на сайті компанії.

Наша служба повірки лічильників води і тепла відповідає перерахованим вище вимогам. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання послуг, оптимальні ціни, а також надамо всю необхідну документацію. Теплосервіс і водоканали без проблем приймають результати перевірок сделинних нами.

Вас цікавить чесна повірка лічильників? Тоді не звертайтеся до сумнівних організацій, працюйте з перевіреними компаніями, які мають великий послужний список. Ми виконуємо свої обов’язки з 2014 року і на даний момент повірили вже більше мільйона лічильників. На нашому рахунку також безліч проектів по встановленню лічильників для постачальників тепла і води в Києві та інших регіонах України.

Замовити повірку лічильників тепла і води, а також дізнатися більше про процес виконання послуги ви можете на нашому сайті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *