Замовити повірку, заміну і встановлення лічильників можна онлайн

поірка, заміна, встановлення лічильників

Вимірювальні прилади обліку встановлені ще не у всіх домогосподарствах. Через це немало громадян переплачують за послуги опалення та водопостачання. Зменшити виплати за споживання води і тепла можна лише одним способом – встановивши лічильник. Служба повірки лічильників надає якісні та сучасні послуги з повірки, встановлення, заміни лічильників води та тепла. Замовити одну з цих послуг ви можете онлайн на нашому сайті.

Для кращого розуміння процесу, ми розкажемо, як здійснюється монтаж лічильника та за яких умов проводиться його повірка і заміна.

Повірка лічильників

Повірка лічильників гарячої та холодної води відбувається на місці експлуатації засобу вимірювання в квартирі або будинку, без демонтажу лічильника та порушення пломбувального матеріалу. Для цього вам потрібно замовити повірку водяних лічильників онлайн чи зателефонувати нам. Спеціалісти компанії виїдуть на об’єкт, встановлять камеру на лічильник води, потім підключать проливну установку до трубопроводу. За допомогою установки АС-П проводяться точні вимірювання за короткий час, після чого оформляється акт виконаних робіт про перевірку.

Лічильники тепла в квартирах та будинках повіряють з демонтажем в лабораторії. Документ (свідоцтво) про перевірку теплового лічильника та сам вимірювальний пристрій повертають замовнику через 10-15 робочих днів після демонтажу.

Монтаж лічильників

Лічильник води – це важливий інструмент обліку спожитої води, що дозволяє оплачувати комунальні послуги за реально спожиті ресурси. Для обліку гарячої та холодної води встановлюються два окремі лічильники. Якщо гарячу і холодну воду подають з двох і більше стояків, то в такому випадку на кожен стояк водопостачання потрібно встановити окремі прилади обліку. Після встановлення водоміри пломбуються представником компанії водопостачання. Тип водяного лічильника повинен знаходитись в державному реєстрі дозволених до експлуатації вимірювальних пристроїв.

Вузол обліку теплової енергії не менш важливий елемент енергозбереження, ніж лічильники води. Адже розмірене використання системи опалення і правильне споживання теплової енергії допомагає суттєво скоротити витрати на цей ресурс. Встановлення теплових лічильників відбувається після створення проекту. Щоб замовити установку лічильника опалювання онлайн, заповніть форму на нашому сайті.

Заміна лічильників

Іноді виникає необхідність заміни лічильників. Певні несправності приладу можуть виникнути через заводський брак або погану якість води. Якщо ви помітили, що в рахунковому механізмі накопичилась вода, зсередини приладу запотіває скло, з’явились краплі з внутрішньої сторони чи просто лічильний механізм працює нерівномірно або повністю зупинився, слід звернутися до спеціалістів. Служба повірки лічильників швидко і якісно виконує перевірку і, за потреби, монтаж водяного лічильника. Ми працюємо виключно з обладнанням з державного реєстру вимірювальних пристроїв, дозволених до використання.

Якщо зламався теплолічильник, то його не обов’язково міняти. В деяких випадках прилад можна відремонтували або замінити батарейку. Доцільно це робити, якщо експлуатаційний ресурс пристрій досить великий і ціна ремонту значно нижча за заміну теплового лічильника на новий. В інших випадках краще встановити новий прилад. 

У нас ви знайдете велику кількість модифікацій сертифікованого обладнання обліку. Замовити заміну лічильників онлайн ви можете на нашому сайті. Заповніть заявку, і майстер в обумовлений час приїде для демонтажу старого приладу і установки нового. Після монтажу заповнюється акт виконаних робіт із зазначенням марки теплового лічильника, його серійного номера і дати установки. Власнику залишиться тільки відвезти документи в теплосервіс.

Служба повірки лічильників має всі необхідні ліцензії і відповідає державним стандартам та вимогам. Наші співробітники мають високу кваліфікацію і надають послуги як в Києві, так і в інших містах України. Зв’яжіться з нашим менеджером для консультації з питань обслуговування приладів обліку води і тепла, які вас цікавлять.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *